Výsledky a Bodování 2019

Aktuální VÝSLEDKY turnajů 2019                                                                Bodovací soutěž 2019 aktualizováno 29. 10. 2019  

Králův Dvůr - Trilobit cup - 1. 12. 2019
Ml. žáci
1. místo - Obermajer Jiří, Beneš Josef
2. místo - Šesták František, Matějček Jakub
3. místo - Rachač Jan
St. žáci
1. místo - Pavlíček Přemysl
 
Dečín - Podzimní turnaj - 23. 11. 2019
Mláďata U9
1. místo - Marek Tadeáš
2. místo - Šesták Marek, Janči Roman
3. místo - Deme Matyáš
 
Mláďata U11
1. místo - Franěk Matěj
2. místo - Kručková Barbora, Zajden Daniel,
Šrůtek Petr, Knauer Štěpán
3. místo - Molnár Petr, Molnár Pavel, Kaleta
René, Frélich Jan
4. místo - Fibír Dominik
5. místo - Martiníková Tereza
Ml. žáci
1. místo - Beneš Josef, Šesták František
3. místo - Rachač Jan, Bogdanov Platon,
Kikalová Jiřina
 
Teplice - Junior cup - 26. 10. 2019
Mláďata U9
2. místo - Deme Matyáš
3. místo - Šesták Marek
 
Mláďata U11
2. místo - Kručková Barbora
3. místo - Martiníková Tereza, Franěk Matěj,
Kaleta René, Fibír Dominik
 
Ml. žáci
1. místo - Beneš Josef
2. místo - Šesták František, Kikalová Jiřina,
Obermajer Jiří
3. místo - Rachač Jan,
4. místo - Matějček Jakub
5. místo - Trögl Adam
 
St. žáci
1. místo - Pavlíček Přemysl
 
Varnsdorf - Pohár severu - 12. 10. 2019
Mláďata U9
1. místo - Marek Tadeáš, Šulcová Gabriela
3. místo - Deme Matyáš, Zoubková Adriana,
Šesták Marek
 
Mláďata U11
1. místo - Kručková Barbora, Knauer Štěpán
2. místo - Kaleta René, Zajden Daniel
3. místo - Frélich Jan
4. místo - Šrůtek Petr, Franěk Matěj, Fibír
Dominik, Molnár Pavel
Ml. žáci
1. místo - Matějček Jakub, Kikalová Jiřina
3. místo - Šesták František, Rachač Jan,
Trögl Adam, Bogdanov Platon
 
St. žáci
2. místo - Poprovský Petr, Pavlíček Přemysl
 
Chomutov - Velká cena - 28. 9. 2019
Ml. žáci
1. místo - Obermajer Jiří
3. místo - Beneš Josef, Šesták František,
Trögl Adam
5. místo - Bogdanov Platon,
Horák Zdeněk
7. místo - Matějček Jakub, Rachač jan
St. žáci
3. místo - Pavlíček Přemysl
5. místo - Bogdanov Tymur
 
Teplice - Turnaj o putovní pohár - 21. 9. 2019
Mláďata U9
3. místo - Deme Matyáš
4. místo - Záruba Alex
Mláďata U11
2. místo - Franěk Matěj, Kručková Barbora
3. místo - Šrůtek Petr, Fiala Alexandr,
Kaleta René, Zajden Daniel
4. místo - Mňahončák Adam
 
Brno - Český pohár Brno Cup - 15. 9. 2019
Dorostenci
7. místo - Tomáš Zmátlo
9. místo - Jan Vopat
Ml. žáci
9. místo - Obermajer Jiří
 
Teplice - Prázdninový turnaj - 22. 6. 2019
Mláďata U9
1. místo - Šesták Marek
 
Ml. žákyně
3. místo - Kikalová Jiřina
Mláďata U11
1. místo - Kručková Barbora
2. místo - Franěk Matěj, Dvořák Matěj
3. místo - Frelich Jan, Dvořák Marek
 
Jesenice - Jesenický pohár - 15. 6. 2019
Mláďata U9
2. místo - Janči Roman
3. místo - Zoubková Adriana
 
Ml. žáci
3. místo - Trögl Adam
Mláďata U11
2. místo - Brand David, Vincze Kryštof,
Molnár Petr
3. místo - Kručková Barbora, Molnár Pavel
5. místo - Franěk Matěj, Mňahončák Adam
 
Nový Bydžov - Český pohár - 25.-26. 5. 2019
Dorostenci
3. místo - Novotný Jakub, Vopat Jan 
9. místo - Zmátlo Tomáš
Ml. žáci
9. místo - Bogdanov Platon, Matějček Jakub,
Rachač Jan, Beneš Josef
 
Most - Bodovaná soutěž - 18 5. 2019
Ml. žáci
1. místo - Rachač Jan
2. místo - Kunc František
3. místo - Matějček Jakub, Obermajer Jiří
4. místo - Bogdanov Platon
5. místo - Beneš Josef
   
Karlovy Vary - VC - 18 5. 2019
Mláďata U9
2. místo - Deme Matyáš
Mláďata U11
1. místo - Kručková Barbora
2. místo - Franěk Matěj
 
Werdau - Tournament - 11 5. 2019
St. žáci
1. místo - Pavlíček Přemysl
2. místo - Poprovský Petr
3. místo - Bogdanov Tymur
Ml. žáci
1. místo - Rachač Jan
3. místo - Matějček Jakub
9. místo - Bogdanov Platon
 
Muži
1. místo - Vopat David
3. místo - Vopat Jan
 
Litoměřice - Velká cena - 4. 5. 2019
Mláďata U9
1. místo - Janči Roman
4. místo - Deme Matyáš
Mláďata U11
2. místo - Franěk Matěj, Knauer Štěpán,
Kručková Barbora, Molnár Pavel
3. místo - Molnár Petr
 
 
Most - Velká cena - 27. 4. 2019
Mláďata U9
3. místo - Deme Matyáš
Mláďata U11
1. místo - Seman Matěj
2. místo - Seman Marek
3. místo - Frelich Jan
4. místo - Martiníková Tereza, Franěk Matěj
 
Werdau - 15th Werdau cup - 13. 4. 2019
Ml. žáci
1. místo - Beneš Josef, Obermajer Jiří
2. místo - Matějček Jakub
Dorostenci
1. místo - Novotný Jakub
2. místo - Zmátlo Tomáš
 
Cheb - Velká cena - 13. 4. 2019
Mláďata U9
1. místo - Vaňáč Jakub
2. místo - Deme Matyáš
3. místo - Marek Tadeáš, Záruba Alex,
Zoubková Adriana
 
Ml. žáci
2. místo - Kunc František
4. místo - Horák Zdeněk, Machulka Michal
Mláďata U11
2. místo - Seman Matěj, Vincze Kryštof
3. místo - Franěk Matěj, Kručková Barbora,
Martiníková Tereza
4. místo - Seman Marek
5. místo - Machulka Marek
foto
Sušice - Jarní turnaj - 30. 3. 2019
Mláďata U9
4. místo - Zoubková Adriana,
Deme Matyáš
Mláďata U11
1. místo - Fiala Alexandr
2. místo - Kručková Barbora, Vincze Kryštof,
Senam Marek 
3. místo - Seman Matěj,
4. místo - Brand David, Mňahončák Adam,
Franěk Matěj
 
Ústí n. L. - Velká cena - 30. 3. 2019
Ml. žáci
1. místo - Beneš Josef
2. místo - Rachač Jan
3. místo - Bogdanov Platon
5. místo - Horák Zdeněk
St. žáci
3. místo - Poprovský Petr
5. místo - Bognanov Tymur
 
Jablonec n. N. - Český pohár - 16.-17. 3. 2019
St. žáci
9. místo - Bognanov Tymur
Dorostenci
5. místo - Vopat Jan
 
Chomutov - Memoriál H. Tauda - 9. 3. 2019
Mláďata U9
1. místo - Šesták Marek, Vaňáč Jakub 
2. místo - Marek Tadeáš
3. místo - Opálka Jan, Zoubková Adriana,
Janči Roman, Deme Matyáš, Fuka Štěpán
Mláďata U11
1. místo - Martiníková Tereza, Kručková
Barbora
2. místo - Fiala Alexandr, Vincze Kryštof 
3. místo - Franěk Matěj, Seman Matěj,
Knauer Štěpán, Machulka Marek
4. místo - Seman Marek, Brand David,
Mňahončák Adam
foto
Louny - Judo Luna Cup - 2. 3. 2019
Mláďata U9
1. místo - Deme Matyáš 
2. místo - Janči Roman
3. místo - Zoubková Adriana, Opálka Jan,
Záruba Alex
Mláďata U11
2. místo - Molnár Petr 
3. místo - Knauer Štěpán, Machulka Marek,
Vincze Kryštof
4. místo - Molnár Pavel
foto
Ostrava - Český pohár - 23. 2. 2019
Ml. žáci
7. místo - Beneš Josef 
   
Benešov - Memoriál A. Tichého - 16. 2. 2019
Mláďata U9
1. místo - Marek Tadeáš 
3. místo - Štěpán Fuka
 
Mláďata U11
1. místo - Franěk Matěj 
2. místo - Kručková Barbora
3. místo - Frelich Jan, Molnár Pavel 
4. místo - Machulka Marek, Molnár Petr,
Knauer Štěpán 
Ml. žáci
1. místo - Beneš Josef
3. místo - Horák Zdeněk, Rachač Jan,
Obermajer Jiří
5. místo - Matějček Jakub
 
St. žáci
5. místo - Bognanov Tymur
 
 
Plzeň - Memoriál Ing. Beneše - 9. 2. 2019
Dorostenci
1. místo - Novotný Jakub 
2. místo - Zoubek Pavel
4. místo - Zmátlo Tomáš
   
Litoměřice - VC - 9. 2. 2019
Ml. žáci
7. místo - Matějček Jakub
St. žáci
3. místo - Bogdanov Tymur
  

 

TOPlist