Výsledky 2018

 

Aktuální VÝSLEDKY turnajů 2018                                                                Bodovací soutěž 2018 aktualizováno 3.6.2018  

Teplice - 22.9.2018
Mláďata
1. místo - Rachač
3. místo - Matějček
4. místo - Krůčková, Franěk, Běla
   
Teplice - 2.6.2018
Ml. žáci
1. místo - Beneš
3. místo - Pavlíček
5. místo - Šesták, Obermaier
  foto
Turnov - 26.5.2018 
Mláďata
1. místo - Rachač
Ml. žáci
1. místo - Beneš, Pavlíček 
3. místo - Poprovský
foto
Jesenice - 19.5.2018
Mláďata
1. místo - Molnár Pav., Rachač, Matějček
2. místo - Franěk
3. místo - Molnár Pe.
Ml. žáci 
1. místo - Pavlíček
2. místo - Beneš
3. místo - Obermaier, Šesták
foto
Chomutov - 12.5.2018
Mláďata
1. místo - Poprovský Š., Marek T.
2. místo - Molnár Pe., Matějček, 
Rachač
3. místo - Brand, Molnár Pav., Zícha
4. místo - Machulka Mar., Machulka Mich.,
Trogl, Horák, Franěk
   
Most - 5.5.2018
Ml. žáci 
1. místo - Zoubková
3. místo - Pavlíček, Beneš, Kunc
4. místo - Obermaier
5. místo - Šesták
  foto
Česká Lípa - 21.4.2018
Mláďata
1. místo + nejtechničtější závodník -
Rachač 
3. místo - Matějček
Ml. žáci, St. žáci
1. místo - Němec
3. místo - Pavlíček, Novotný
5. místo - Beneš
 
MČR Hranice - 14.4.2018
Junioři
2. místo - Kittler
3. místo - Vopat D.
9. místo - Vopat J.
   
Cheb - 14.4.2018
Mláďata
1. místo - Matějček
2. místo - Rachač, Molnár Pav.,
Machulka Mar
3. místo - Brand, Molnár Pe., 
Machulka Mich., Zícha 
4. místo - Frélich, Franěk
Ml. žáci, St. žáci
1. místo - Pavlíček, Zoubek
2. místo - Beneš, Němec
3. místo - Kunc
5. místo - Šesták, Obermaier
 
Teplice - 7.,8.4.2018
Mláďata, Koťata
1. ​místo - Matějček, Marek T.
2. místo - Rachač
3. místo - Franěk, Frélich
4. místo - Trogl, Horák
Ml. žáci 
1. místo - Zoubková, Šesták
3. místo - Zoubek
 
EP Portugalsko 9. místo - Vopat D    
Louny - 24.3.2018
Mláďata, Koťata
1. místo - Trogl
2. místo - Rachač, Matějček
3. místo - Franěk, Kopečná, Brand
4. místo - Horák, Zícha, Mňahončák,
​Frélich
Ml.žáci
2. místo - Pavlíček
3. místo - Šesták, Boušek
5. místo - Poprovský
 
Jablonec nad Nisou - 17.,18.3.2018
Ml. žáci, St. žáci 
​3. místo - Zoubková, Novotný
Dorost, Junioři
2. místo - Kittler
3. ​místo - Vopat J. - dorost, junioři
4. místo - Petrlík
 
Litoměřice - 10.3.2018
Mláďata
2. místo - Matějček, Rachač
   
Spremberg - 3.3.2018
Mláďata
3. místo - Rachač
   
Ústí nad Labem - 17.-18.2018
ML. žáci, St. žáci
1. místo - Pavlíček
2. místo - Šesták
3. místo - Beneš
Koťata, Mláďata
1. místo - Rachač, Molnár Pav.
2. místo - Molnár Pe., Machulka Mich.
3. místo - Blažek J., Trögl
4. místo - Machulka Mar., Matějček
5. místo - Franěk
foto
ČP Ostrava - 17.-18.2.2018
St. žáci
7. místo - Novotný
Dorost, Muži
1. místo - Vopat J. (dor.), Kittler
7. místo - Vopat J. (muži)
 
Praha - 10.2.2018
Muži
5. místo - Vopat J., Vopat D.
   
Teplice - 3.2.2018
 
Mláďata, Koťata
1. místo - Rachač, Matějček
2. místo - Molnár Pe., Molnár Pa.,
Franěk
3. místo - Machulka Ma., Zícha
4. místo - Machulka Mi., Horák
5. místo - Brand 
   
Benešov - 3.2.2018
Ml. žáci
5. místo - Šesták, Pavlíček
bez umístění - Obermaier
   
Litoměřice - 27.2.2018
Ml. žáci, St. žáci
1. místo - Zoubková
4. místo - Němec
5. místo - Šesták
   
Karlovy Vary - 20.1.2018
Koťata, Mláďata
1. místo - Rachač, Brand, Marek T.
2. místo - Matějček
3. místo - Horák, Molnár Pe., 
Molnár Pa., 
4. místo - Zícha, Trogl
Ml. žáci, St. žáci
2místo - Zoubek, Pavlíček,
Šesták
3. místo - Obermaier
4. místo - Boháč
  

 

TOPlist